אמנות הריפוי הטבעי - השאיפה לאיזון והרמוניה, זוהי מהות הריפוי הטבעי, שכן, הפרת האיזון הטבעי בגופו ובנפשו של האדם, פוגעת בכוחות הריפוי הטבעיים ובאה לידי ביטוי במחלות או בתסמינים שונים. תהליך ריפוי אמיתי, מחייב חקירה מעמיקה, של כל מקרה לגופו, אודות סיבות השורש, שגורמות להפרת האיזון. טיפול מדויק בשורש הבעיה, יצירת תשתית חיים מקדמת בריאות, התאמה אישית של דרך הטיפול, וליווי אישי תומך, מסייעים למטופל לעמוד בהצלחה בשינויים המתבקשים. כאשר האדם מגיע לאיזון הטבעי, כוחות הריפוי הטבעיים יכולים לקדם את תהליכי השיקום וההבראה.

ורד נחמיאס - נטורופתית מוסמכת N.D והרבליסטית קלינית CL.H .
בוגרת מסלול נטורופתיה, וצמחי מרפא בקמפוס ברושים, לרפואה משלימה.
משלבת בין שיטות ריפוי טבעיות; תזונה, תוספים, צמחי מרפא, ארומתרפיה, פרחי באך ...
מנחה סדנאות לבישול בריא ומעבירה הרצאות וסיורים בנושא תזונה בריאה, כחלק מאורח חיים בריא.

על עצמי - לאורך רוב חיי הבוגרים, אני חוקרת שיטות ריפוי טבעיות ומשלבת ביניהן. בשלב מסויים, החלטתי להפוך את תחום הנטורופתיה לעיסוק המקצועי שלי ולייעוד המרכזי של חיי.
כאישה, כאם וכמטפלת, בכל פעם, שאני נדרשת לטפל באתגרים בריאותיים, אני נדהמת מעוצמתם של כוחות הריפוי הטבעיים ואני רואה לעצמי שליחות ומטרה להשתמש בידע ובכלים שרכשתי במהלך חיי, בכדי לעזור לאנשים להגיע, לבריאות מיטבית.

אני מאמינה - שלכל אדם יש את היכולת הטבעית לרפא את עצמו. השאיפה שלי כמטפלת, היא לסייע בעד כל מטופל/ת, לגלות את הדרך הטבעית, שמתאימה עבורו/ה, בכדי לאפשר לו/ה לממש את הזכות הבסיסית לבריאות טובה ולאיכות חיים. כמו כן, חשוב לי במיוחד, להדריך הורים צעירים, כיצד לבנות עבור ילדיהם, תשתית חיים בריאה, כבר מראשית דרכם בעולם. להקנות להם הרגלי תזונה ואורח חיים מקדמי בריאות, בכדי למנוע סבל עתידי מיותר ולאפשר לכל המשפחה, ליהנות מחיים טובים, בריאים ומאושרים.

>>> יצירת קשר עם ורד >>>


אודות