אם החלטת לפעול למען שיפור בריאותך ואיכות חייך, אשמח לעמוד לצדך, בלב פתוח וללא כל שיפוט, ללוות אותך בדרך הייחודית, שמתאימה לך, על מנת שיהיה באפשרותך לחיות חיים בריאים ומאושרים.

הגישה הנטורופתית - זוהי גישה הוליסטית מטבעה, אשר פועלת למען קידום בריאותו של האדם, על כל רבדיו, הפיסיים והמנטאליים כאחד, לעומת הגישה הקונבנציונלית, שמתמקדת בעיקר בלוחמה במחלות או בדיכוי התסמינים ולרוב, לא מתייחסת, בצורה ראויה, לאדם שחווה אותם.

כלים לריפוי טבעי - תזונה נכונה מהווה את התשתית לבריאות מיטבית ולכן, זהו הכלי המרכזי בטיפול הנטורופתי. שאלת המפתח היא; "מה זאת תזונה נכונה?" שהרי, כל אדם שונה ונבדל מן האחר. מה שנכון לאחד, יכול להיות מזיק ואף הרסני לאחר. כמו כן, קיימות גישות תזונתיות שונות ולעיתים גם סותרות זו את זו. האתגר הגדול הוא, להתאים לכל מטופל/ת את התזונה המתאימה ביותר עבורו/ה, באמצעות חקירה אישית מעמיקה, שמבצעים ביחד. לצורך הרכבת תכנית הטיפול, ניתן לשלב בין אלמנטים מתוך גישות תזונתיות שונות ובמידת הצורך, ניתן לשלב כלים טיפוליים נוספים כגון; תוספי תזונה, צמחי מרפא, שמנים ארומטיים, פרחי באך, דמיון מודרך.... כמו כן, הטיפול הנטורופתי, שם דגש גם על מרכיבים, הקשורים לאורח החיים, כגון; פעילות גופנית, איכות השינה, מצב נפשי, מערכות יחסים, תחומי עניין ועוד...

מהלך הטיפול הנטורופתי - ראשית, מתקיים מפגש היכרות ותשאול, בו המטופל/ת מעביר את תמונת המצב בצורה מפורטת ככל האפשר. כמו כן, המטופל/ת מציב/ה את המטרות ויעדים שברצונו/ה להשיג באמצעות הטיפול. אני מנתחת את כל הנתונים ובונה תכנית טיפול ייחודית, שמתאימה באופן אישי למטופל/ת, תוך שימוש בכלי ריפוי טבעיים והקניית הרגלי תזונה ואורח חיים מקדמי בריאות. התהליך נעשה בליווי אישי תומך, לאורך כל הדרך לריפוי.
במהלך הטיפול אנו פועלים להשגת המטרות והיעדים שהמטופל הציב בראשית הדרך ולעיתים עולים עוד אלמנטים נוספים. השגת יעדי הטיפול תלויה בעיקר בהחלטה הנחושה של המטופל/ת לממש את זכותו/ה הטבעית לבריאות טובה ולאיכות חיים.

מפגשי הטיפול נערכים בקליניקה של ורד, בגבעת אולגה, חדרה. 
ניתן לקבוע מפגשי טיפול גם באיזור תל אביב - יפו. 

>>> ליצירת קשר עם ורד >>>
טיפול נטורופתי